Zvolte typ vyhledávání
 
  • Web
  • Internet
Search

Spolupráce

Na stránky můžete přispívat buď pomocí komentářů a hodnocení nebo se můžete stát spoluautory a zveřejňovat Vaše úspěchy při pečení. Já to stejně všechno upéct, ochutnat a odladit nestihnu.:)

Komentáře a hodnocení

Abyste mohli články hodnotit pomocí hvězdiček, stačí najet na požadovaný počet hvězdiček a kliknout. Žádná registrace není nutná.

Ani kvůli komentářům se nemusíte registrovat, ale bude to po vás chtít e-mail. Zatím jsem nepřišla na to, jak požadavek na e-mail u ananymních přístupů zrušit. Jakmile na to přijdu, udělám to, protože to je otrava.

Pokud vás stránky zaujaly a budete chtít komentáře dávat pravidelně, zaregistrujte se. Nic se neplatí, na e-mail Vám přijde odkaz s požadavkem na potvrzení, že jste to skutečně vy a pak už můžete dávat komenáře bez zadávání e-mailu a jména. Spamovat vám žádné nabídky nebudu, sama mám permanentně v doručené poště tak 150 nevyřízených mailů, takže nutkáním posílat maily, které nikdo nechce, netrpím.

Pokud se chcete pochlubit fotografií vlastního výtvoru, pošlete mi ji na lucka@pecenedobrotyprakticky.cz i s textem, který s ní chcete uveřejnit - jméno, popisek apod. a já ji vystavím.

Spoluautoři

Jako spoluautoři budete potřebovat přístup k webu a budete se muset zaregistrovat a napsat mi na lucka@pecenedobrotyprakticky.cz, že byste chtěli přispívat, abych Vám mohla přidělit vyšší oprávnění.